محل تبلیغات شما

شعر گفتن، مشق عشق است.

نتیجه تصویری برای رقص پروانه ها منتشر شد

زينب خزايي پول متولد 22مرداد1362 شهر پول ازتوابع منطقه کجور ازشهرستان نوشهراستان مازندران مي باشد.
علاقه ي من به ادبيات تقريبا از دوران نوجواني در من شکل گرفت.شروع کارم با قطعات ادبي بودکه کم کم به نوشته هايم آهنگ دادم و به اشعار نو نيمايي روي آوردم.

رقص پروانه ها” منتخبي از اشعار اين جانب است که در قالب 42 شعر کوتاه که در نهايت سادگي و صميميت سروده شده است اثري که از منظر خوانندگان مطمئنا در خور توجه و شايسته ي مطالعه مي باشد.قالب شعرهاي اين کتاب اکثرا کوتاه ويا سپيد است .امروزه با پديده سپيده سرايي به شکل گسترده ايي روبرو هستيم و هزاران نفر از جوانان ما دراين قالب شعري فعال هستند اما متاسفانه اهميت اين پديده ناديده گرفته مي شود. مي توان گفت شعر نيمايي دعوت به سوي يک نگاه و بينش تازه است البته اين دعوت از ديد شاعران مختلف متفاوت است.هرکدام ازشعرهاي من توصيفي است از يک گوشه از زندگي من و عاطفه و نگي درشعرهايم موج مي زند. هر اتفاقي براي من دستمايه ي شعر بود و هست و سعي نمودم بامضامين مدنظر خودم به آن پرو بال شاعرانه بدهم.شعر درواقع تلاشي است تا شاعر درماني براي دردهاي احتماليش بيابد و به درمان خود بپردازد.مولوي چه خوب ميگويد”هين سخن تازه بگو تا که جهان تازه شود” با شعر مي توان جهان يک نفر تغيير دادچرا که بيان احساسات ناگفته ي انسان ها با زبان شعر ممکن خواهد شد.

و اينک شعر رقص پروانه ها:

پلک هاي پروانه اي
در باد مي رقصيد
آتش آمد خاکسترش کرد
دود شد و هوارفت
ديگر درباد هيچ
پروانه اي نمي رقصد اينجا

کتاب تالیفی دوم من با عنوان"رقص پروانه ها" منتشر شد

مي ,شعر ,ي ,پروانه ,تازه ,ها ,مي توان ,که در ,مي باشد ,پروانه ها ,و به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما